Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Przedświąteczna wizyta w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Przedświąteczna wizyta w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej

image000000Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej to nasi przyjaciele , których co roku odwiedzamy w ramach akcji "Klubu Żonkil" w czasie Świąt Bożego Narodzenia. W ubiegłych latach wychowankowie pod kierunkiem wychowawców organizowali dla swoich podopiecznych przedstawienia jasełkowe, przygotowywali własnoręcznie upominki, wspólne kolędowanie , poczęstunek wprowadzając magię Świąt. Każde odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej sprawiają radość nie tylko mieszkańcom, ale także wolontariuszom, którzy zawsze z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem włączają się w różnego rodzaju akcje.

W tym roku z powodu trudnej sytuacji nie mogliśmy niestety spotkać się z naszymi dziadkami i babciami bezpośrednio w trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że w czasie pandemii osoby starsze pozostają w izolacji społecznej, zdala od bliskich, przyjaciół, kolegów. Jest to dla nich szczególnie ciężki czas. W tym roku szkolnym mimo tej nadzwyczajnej sytuacji nie zapominaliśmy o seniorach. 17 grudnia udałyśmy się z wizytą do DPS nr 1 by przekazać upominki, które zostały wykonane przez młodzież i wychowawców naszej placówki oraz życzenia świąteczne. Nasza wizyta spotkała się z dużym entuzjazmem i zadowoleniem. Otrzymałyśmy podziękowania za pamięć, życzliwość, dobre słowo i ciepło.
Przekazujemy również życzenia świąteczne od personelu i pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Maz. dla wszystkich pracowników Zespołu i wychowanków Bursy.

logo