Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Spotkanie promujące czytelnictwo dla mieszkańców naszej Bursy

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie promujące czytelnictwo dla mieszkańców naszej Bursy

IMG 4842Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią 22 października gościliśmy w murach naszej szkoły p. Joannę Mincer pracownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim. Było to spotkanie promujące czytelnictwo dla mieszkańców naszej Bursy. Jego tematem była lektura „Antygona”.
Z niełatwymi decyzjami, które często są udziałem nie tylko bohaterów literackich spotykamy się często. Warto więc, choćby z pomocą i przemyśleniami znanych i docenianych autorów mierzyć się z codziennymi wyzwaniami rzeczywistości. Pani Joasi serdecznie dziękujemy za przeprowadzoną lekcję, a wszystkich zapraszamy do czytania.

logo