Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Ze sztuką przez życie

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Ze sztuką przez życie

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH WYCHOWANKA DAWIDA TWARDOWSKIEGO
Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych Naszego wychowanka Dawida Twardowskiego. Ulubioną techniką artystyczną Dawida jest rysunek ołówkiem. Najbardziej fascynuje go rysowanie portretów. Dawid uczy się w ZSP nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim w Liceum Sztuk Plastycznych, gdzie rozwija i doskonali swoje umiejętności manualne. Ma na swym koncie liczne sukcesy m.in.: I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II” . Jest 3 - krotnym zdobywcą I miejsca w Powiatowym Konkursie „Palma Wielkanocna”.
Prezentowane prace to jedynie wycinek możliwości Dawida.
Gratulujemy pasji i talentu!
Opiekun sekcji kulturalno-oświatowej - E. Klimek

Prezentacja prac >>>

logo