Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Pożegnanie maturzystów

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Pożegnanie maturzystów

bukiet,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II


Kochani!
Kwiecień to czas kiedy mury naszej Bursy opuszczają absolwenci. Co roku z tej okazji przygotowywana jest uroczysta akademia. W przygotowania włączają się bez wyjątku wszyscy mieszkańcy Bursy. Nie może być przecież inaczej w końcu żegnają swoich kolegów, z którymi przeżyli wiele wspólnych chwil. Dzięki Waszej pomocy akademia, jak zwykle byłaby dopięta na ostatni guzik. Radek profesjonalnie zająłby się obsługą sprzętu muzycznego, Kamila z gracją poprowadziłaby akademię, Zuzia z dużym wdziękiem wyrecytowała wiersz, Weronika pięknie zaśpiewała piosenkę… na koniec głos zabrałaby Pani Dyrektor.
W tym roku niestety sytuacja, która dzieje się teraz na całym świecie pokrzyżowała nasze plany. Nie możemy jednak pozwolić Wam tak po cichu odejść.
Kochani dziękujemy Wam za pracę w sekcjach... za kontrolę czystości w pokojach, za oryginalne dekoracje, za rysunki w Kronice, za pięknie wyśpiewane piosenki …
Mamy nadzieję, że po latach wspomnicie tych, którzy tu zostali: wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia.


Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.


Dyrekcja, Wychowawcy
i wszyscy pracownicy Zespołu.

logo