Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Drodzy Wychowankowie!

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Drodzy Wychowankowie!

Zachęcamy Was do efektywnego wykorzystania czasu przymusowego pobytu w domu. Niech będzie on okazją do podejmowania działań, które zazwyczaj odkładaliście na później, rozwijania Waszych pasji i zainteresowań.
W zakładce NAUCZANIE ZDALNE znajdziecie propozycje zadań i aktywności do wykorzystania w domu. Będziemy w niej zamieszczać interesujące informacje. Mamy nadzieję, że staną się one dla Was dodatkowym źródłem wiedzy oraz ciekawymi propozycjami spędzania czasu przymusowego pobytu w domu. Zajrzyj koniecznie! Poczytaj!… może znajdziesz tu coś co Ciebie zainteresuje!

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje lub po prostu chcecie z nami porozmawiać, wychowawcy Bursy są do Waszej dyspozycji
(e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i Facebooka bursy.

Z myślą o Was od poniedziałku do piątku będą pełnione przez wychowawców dyżury na czacie według następującego harmonogramu:
14.00 - 15.00 – p. Justyna Zdulska
15.00 - 16.00 - p. Emilia Klimek
16.00 - 17.00 - p. Agnieszka Bernaciak
17.00 - 18.00 – p. Krystyna Nakiela
18.00 - 19.00 – p. Katarzyna Sobolewska

Możecie liczyć na nasze wsparcie i pomoc.
Życzymy zdrowia, wytrwałości i odpowiedzialności! Zostańcie w domu!!!
Do zobaczenia! Wychowawcy

logo