Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
„Babski Dzień” w Bursie

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

„Babski Dzień” w Bursie

IMG 477309.03.2020r. obchodziliśmy w naszej Bursie Dzień Kobiet. Wszystkie Panie mogły tego dnia liczyć na wyjątkową życzliwość ze strony Panów. Podczas uroczystego apelu chłopcy złożyli życzenia oraz wręczyli przedstawicielkom płci pięknej kwiaty oraz drobne upominki.
Dodatkową atrakcją dla mieszkanek naszej Bursy był salon urody, który poprowadziły wychowanki: Klaudia Łaska, Ada Waszczyk oraz Klaudia Sońta. Dziewczyny mogły skorzystać z talentu swoich koleżanek i poprosić o modne uczesanie lub makijaż. Nasze specjalistki spisały się fantastycznie! Wykonane fryzury i makijaże wyglądały bardzo profesjonalnie. Gratulujemy umiejętności!
Był to niezwykle udany, pełen pozytywnych wrażeń wieczór! Nad przebiegiem uroczystości czuwała p. E. Klimek.


Wszystkim wspaniałym kobietom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia samych dobrych chwil na każdy dzień roku!

logo