Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Spotkanie z pensjonariuszami z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie z pensjonariuszami z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej

20200221 10561521.02.2020r. wychowanki: Małgorzata Goska, Emilia Łaska oraz Daria Pawlak udały się wraz z opiekunem p. Emilią Klimek z wizytą do naszych przyjaciół z Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Mazowieckim.

Okazją do spotkania z seniorami z DPS nr 1 były niedawno obchodzone Walentynki oraz Dzień Chorego. Dzieci i młodzież z Tomaszowskiego Klubu „Żonkil” zaprezentowały muzyczne utwory, wiersze oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki w postaci serduszek i kwiatków. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.
Miła i serdeczna atmosfera pozwoliła zapomnieć schorowanym mieszkańcom o trudach codziennego cierpienia.

Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszkom: Małgosi, Emilce oraz Darii, które po raz kolejny reprezentowały naszą placówkę, za dobre, pełne miłości i wrażliwości serca.

logo