Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Spotkanie integracyjne przy ognisku.

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie integracyjne przy ognisku.

IMG 4458Dnia 16.09.2019r. odbyło się spotkanie integracyjne przy ognisku dla wychowanków i kadry pedagogicznej w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim. Wspólne biesiadowanie sprzyjało lepszemu poznaniu się, nawiązaniu nowych relacji. Młodzieżowa Rada Bursy oficjalnie przywitała nowych mieszkańców. Wszystkich uczestników połączyła dobra zabawa. Ognisko okazało się doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Pogoda i humory dopisały wszystkim uczestnikom imprezy.

logo