Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
KWESTA ŻONKILOWA w ZSiPOWŁ w Tomaszowie Maz.

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KWESTA ŻONKILOWA w ZSiPOWŁ w Tomaszowie Maz.

zonkPo raz kolejny aktywnie włączyliśmy się w kwestę żonkilową - ogólnopolską akcję charytatywną koordynowaną na terenie naszego powiatu przez II LO im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim oraz Parafię pod wezwaniem św. Rodziny i Fundację "Dwa Skrzydła" w Tomaszowie Mazowieckim. W tym roku całkowity dochód ze sprzedaży ślicznych, żółtych kwiatów - symbolizujących nadzieję przekazany zostanie na budowę pierwszego, stacjonarnego hospicjum, które powstanie Tomaszowie Mazowieckim.

Na ternie naszej placówki członkowie Klubu Żonkila pozyskali 137,87 złotych. Wszyscy otrzymali symboliczne podziękowanie w postaci naklejki z żonkilem.
Darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie

logo