Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH ZAKRĘTEK W ZSIPOWŁ W TOMASZOWIE MAZ.

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH ZAKRĘTEK W ZSIPOWŁ W TOMASZOWIE MAZ.

IMG 4437Wzorem lat poprzednich, w roku szkolnym 2018/2019 kontynuowaliśmy w Zespole akcję, która polegała na zbiórce plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.). Jest to akcja, która cieszy się w naszej placówce dużą popularnością. Co roku udaje nam się zebrać znaczną ilość tego surowca. Tak też było i tym razem. Akcja zbierania zakrętek w ZSiPOWŁ trwała cały rok szkolny i zakończyła się sukces. Włączyli się do niej wszyscy pracownicy, wychowankowie oraz słuchacze. W Bursie zbiórka nakrętek na rzecz osób potrzebujących przebiegała w formie konkursu. O zwycięstwo można było walczyć zespołowo.

Do konkursu włączyli się mieszkańcy następujących pokojów:
Z radością przedstawiamy wyniki konkursu:
p.308 – 1,5kg
p.310 - 1,32 kg
p.318 - 1 kg
p.307 – 0,8 kg
p.314 – 0,4kg

Zebrane w Zespole nakrętki zostały przekazane rodzicom chłopca, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe spastyczne, zespół Weisa (padaczka lekooporna), małogłowie i korowe uszkodzenie wzroku. Kwota ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczona na rehabilitację.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji! Za dużą wrażliwość, dobre, otwarte, pełne empatii serca.
Koordynatorkami akcji były p. Emilia Klimek oraz p. Dominika Wojciechowska – Jajek.

logo