Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
„Młodzież na rozdrożu”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

„Młodzież na rozdrożu”

ARKA NADZIEI 13 06 2019 413 czerwca 2019 r. Przedwakacyjne spotkanie profilaktyczne dla wychowanków Bursy w ZSiPOWŁ w Tomaszowie Mazowieckim
Projekt na temat: „Młodzież na rozdrożu” realizuje terapeutka oraz dyrektor Fundacji Arka Nadziei pani Anetta Markiewicz.
https://arkanadziei.org.pl/mlodziez-na-rozdrozu-3/
Prelekcja dotyczyła zagrożeń wynikających z używania środków odurzających, substancji psychotropowych, alkoholu, NSP, a także z pozamedycznego stosowania produktów leczniczych, których używanie może prowadzić do uzależnienia.


W spotkaniu uczestniczyła pani Łucja Okońska – wicedyrektor ZSiPOWŁ, a także pani Joanna Kobyłecka pedagog z ZSP nr 6, wychowawcy i opiekunowie z Bursy.
Spotkanie było rekomendowane przez Fundację Arka Nadziei oraz przez Dyrekcję ZSiPOWŁ w Tomaszowie Mazowieckim i Dyrekcję z ZSP nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim.

logo