Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Zajęcia kulinarne –koktajl truskawkowy

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zajęcia kulinarne –koktajl truskawkowy

koktailKoktajle owocowe to idealny sposób na długie, zdrowe życie. Zapewniają odpowiednią dawkę witamin i wartości odżywczych. Dodają siłę do pracy, regenerują organizm, orzeźwiają w gorące dni. Odpowiednio skomponowane mogą także wspomagać dietę.

Wychowankowie Bursy doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się m.in. prawidłowo odżywiać. Każdy wychowanek doskonale rozumie potrzebę spożywania dużych ilości owoców i warzyw.
Z myślą o witaminach w upalne popołudnie 11.06.2019r. wychowanki pod opieką p. A. Bernaciak przygotowały koktajl mleczny z truskawkami jako witaminowe wzmocnienie organizmu podczas gorących dni .

Głównym celem przeprowadzonych zajęć było ukazanie jak łatwo i szybko można stworzyć pyszną i zdrową przekąskę, z mnóstwem witamin, promowanie zdrowego stylu życia oraz wdrażanie wychowanków do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Amatorów degustacji nie brakowało, doceniano dobry smak i dobry pomysł na urozmaicenie naszej codziennej diety.

logo