Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W BURSIE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W BURSIE

DSC 096904 czerwca 2019r. odbyło się zakończenie roku szkolnego, na którym podsumowano pracę i zaangażowanie wychowanków w życie Bursy. Najbardziej aktywna młodzież została wyróżniona nagrodami książkowymi przez Panią Dyrektor Iwonę Gawron, Panią Wicedyrektor Łucję Okońską oraz wychowawców. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor życzyła wychowankom i wychowawcom udanych, słonecznych , ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

logo