Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
23 maja 2019 r. Edukacja kulturalna młodzieży.

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

23 maja 2019 r. Edukacja kulturalna młodzieży.

Wychowankowie z Bursy w ZSiPOWŁ w Tomaszowie Mazowieckim uczestniczyli w wycieczce do Łodzi i obejrzeli spektakl teatralny w Teatrze im. Stefana Jaracza - „Lekcje miłości”, reż. Rafał Sabara, a także mieli możliwość zwiedzenia Muzeum Fabryki w Manufakturze łódzkiej.
https://www.teatr-jaracza.lodz.pl/lekcje.html
https://plasterlodzki.pl/teatr/recenzje-spektakli/lekcje-mioci-w-teatrze-jaracza-recenzja/
Celem wychowawczym jest motywowanie młodzieży do przyswajania wartości i wzorców społecznych oraz kreowanie potrzeb afiliacji.

logo