Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
AKCJA PLAKATOWA „BEZPIECZNE WAKACJE”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

AKCJA PLAKATOWA „BEZPIECZNE WAKACJE”

IMG 4394Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas - wakacje. Na pewno będzie to czas zabawy i nowych niezapomnianych przeżyć. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie należy jednak zapominać o BEZPIECZEŃSTWIE własnym i bliskich! Celem uwrażliwienia na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowania umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez wychowanków w codziennych sytuacjach życiowych, zorganizowana została w Bursie akcja plakatowa pod hasłem „BEZPIECZNE WAKACJE”.

W ramach tego przedsięwzięcia Mieszkańcy Bursy przygotowali plakaty dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji.
Organizatorem akcji był opiekun Młodzieżowej Rady Bursy - Emilia Klimek.

logo