Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Kwiatek dla Mamy

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Kwiatek dla Mamy

IMG 4357 1Warsztaty z rękodzieła z udziałem pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Brudzewicach  20.05.2019r. w naszej Bursie odbyły się warsztaty robienia kwiatów z krepiny. Własnoręcznie wykonane kwiaty z bibuły to świetny sposób na doskonałą wiosenną ozdobę i prezent dla najbliższych. Warsztaty poprowadziły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Brudzewicach: Justyna Szporak (mama przewodniczącej Młodzieżowej Rady Bursy), Barbara Matuszczak, Maria Łuczkowska. Kwiaciarki pokazały swoje piękne prace, które przyniosły ze sobą oraz zapoznały z tajnikami tworzenia z bibuły. Wychowankowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach. Efekt był zdumiewający. Powstałe w trakcie zajęć bukiety wyglądały jak prawdziwe, na pewno sprawią ogromną radość Mamom, dla których były robione.
Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Brudzewicach za poświęcony czas, życzliwość, za wsparcie działań naszej placówki.
Organizatorem przedsięwzięcia była p. Emilia Klimek.


Z okazji zbliżającego się Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom dużo uśmiechu, pogody ducha, spełnienia marzeń!

logo