Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
UROCZYSTE POŻEGNANIA MATURZYSTÓW

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

UROCZYSTE POŻEGNANIA MATURZYSTÓW

Ile razem dróg przebytych?
Ile ścieżek przedeptanych?
K.I.Gałczyński

IMG 4349Zgodnie z tradycją 16 kwietnia 2019r. w Bursie odbyło się uroczyste pożegnanie wychowanków z klas maturalnych. Organizacją tej uroczystości zajęli się młodsi koledzy wraz z wychowawcami. Podczas spotkania padło wiele ciepłych słów, serdecznych życzeń.
Na pamiątkę wychowankowie kończący w tym roku szkołę, a tym samym opuszczający mury naszej Bursy otrzymali od swoich młodszych kolegów upominki. Był też słodki poczęstunek dla wszystkich. Podczas uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Iwona Gawron, która w imieniu swoim i wszystkich wychowawców podziękowała absolwentom za współpracę oraz życzyła pomyślnie zdanej matury oraz dostania się na wymarzone studia. Spotkanie zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia i połamania długopisów!

 

logo