Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
KONKURS PLASTYCZNY „Najładniejsza kartka wielkanocna”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KONKURS PLASTYCZNY „Najładniejsza kartka wielkanocna”

IMG 4352 CopyW okresie przedświątecznym ogłoszony został w naszej Bursie konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę wielkanocną. Do konkursu zgłosiło swoje prace 7 wychowanków. Uczestnicy mieli okazję wykazać się swoją wyobraźnią oraz zdolnościami plastycznymi.
Wszystkie dostarczone kartki wielkanocne były niezwykle kolorowe i oryginalne.
Jury oceniając prace, brała pod uwagę: pomysłowość i kreatywność, estetykę oraz wkład pracy w wykonanie kartki. Po długich obradach Komisja Konkursowa postanowiła przyznać nagrodę Klaudii Stańczyk.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcy gratulujemy! Zachęcamy do rozwijania swoich talentów i pasji.
Organizatorem konkursu był opiekun sekcji kulturalno-oświatowej p. E.Klimek .

logo