Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Wystawa fotografii wychowanki Magdaleny Kalinowskiej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wystawa fotografii wychowanki Magdaleny Kalinowskiej

IMG 4323Dnia 09.04.2019r. w placówce została otwarta wystawa fotografii wychowanki Magdaleny Kalinowskiej. Magda uczy się na kierunku fototechnik w |ZSP nr 6 w Tomaszowie Maz. gdzie rozwija i doskonali swoje umiejętności. Oprócz fotografowania przyrody, którą możemy podziwiać na wystawie artystka zajmuje się także eksploracją i fotografią opuszczonych miejsc.

Mimo młodego wieku Magda doczekała się już swojej autorskiej wystawy. Prace artystki mogliśmy podziwiać 6 czerwca 2018r. w kawiarni artystycznej „Sploty”. Wernisaż pt. ”PSEUDO URBEX” cieszył się dużym zainteresowaniem.
Próbkę umiejętności artystki obejrzeć można na jej fanpage‘u: Jej mroźność F/13 facebook.com/F13Foto
Serdecznie dziękujemy drukarni M3Media w Tomaszowie Maz. za wsparcie naszych działań poprzez nieodpłatne wydrukowanie fotografii

logo