Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Referat na temat: „Dopalacze a zdrowie psychiczne”.

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Referat na temat: „Dopalacze a zdrowie psychiczne”.

BURSA 14 03 2019 HUBERT CABAŁAWychowankowie Bursy w ZSiPOWŁ spotkali się z panem Hubertem Cabałą psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tomaszowie Mazowieckim.
Spotkanie miało na celu wskazanie zagrożeń, jakie dopalacze niosą dla zdrowia i psychiki. Psycholog próbował uświadomić młodym ludziom, że dopalacze to narkotyki wyjątkowo niebezpieczne dla zdrowia.
Prelekcja odbyła się z inicjatywy Dyrekcji i wychowawców Bursy.
https://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/zdrowie-psychiczne/dopalacze-objawy-zatrucia-i-skutki-uboczne-zazywania-dopalaczy-aa-sW8m-DP25-ZasE.html

 

logo