Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
„Poznaj mój kraj – Hiszpania”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

„Poznaj mój kraj – Hiszpania”

IMG 41884 marca w naszej placówce odbyło się spotkanie z udziałem studentek przebywających w Bursie w ramach programu Erasmus +. Sandra i Andrea opowiedziały mieszkańcom Bursy o swojej ojczyźnie - Hiszpanii, przedstawiły najciekawsze miejsca oraz tradycje, które są obchodzone w ich kraju.
W rewanżu nasza młodzież przedstawiła kilka ciekawostek związanych z naszym regionem. Spotkanie odbyło się w języku angielskim. Rolę prowadzącego i tłumacza pełnił Andrzej Kośka. Słodkim akcentem spotkania były faworki. Było to bardzo pouczające spotkanie. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe, poznać kulturę i obyczaje Hiszpanii. Organizatorkami przedsięwzięcia były p. E. Klimek oraz p. A. Bernaciak.

logo