Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Góra Grosza 2018

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Góra Grosza 2018

20190204 213123Zakończyła się już XIX edycja ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. Akcja trwała od 26 listopada 2018r. do 2 stycznia 2019r. Jej celem jest zebranie jak największej ilości monet, które fundacja „Nasz Dom" przekaże na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Młodzież Bursy oraz Słuchacze Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego, a także nauczyciele i pracownicy nie zawiedli – w myśl zasady: jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie. Razem uzbieraliśmy 69,81zł. Zebrane monety zostały przesłane do Towarzystwa Nasz Dom- organizatora akcji. Koordynatorem akcji była p. Agnieszka Bernaciak, Dominika Wojciechowska–Jajek.

20190204 213203

logo