Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
KONKURS WIEDZY O REGIONIE ŁÓDZKIM

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KONKURS WIEDZY O REGIONIE ŁÓDZKIM

IMG 409922 stycznia 2019r. grupa chętnych wychowanków uczestniczyła w Konkursie Wiedzy o Regionie Łódzkim. Uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru obejmujący zagadnienia geograficzne, historyczne, przyrodnicze i kulturalne związane z województwem łódzkim. Celem konkursu było propagowanie i upowszechnianie wiedzy o naszym kraju i regionie wśród młodzieży.

Wszyscy wychowankowie, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie, wykazali się dużą wiedzą. Najlepiej rozwiązały test: Natalia Bąk i Maria Hrabska. Gratulujemy !
Organizatorkami przedsięwzięcia były p. E. Klimek i p. A. Bernaciak.
Zachęcamy wszystkich Mieszkańców Bursy i nie tylko do odkrywania piękna i bogactwa Ziemi Łódzkiej.

 

logo