Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Dzień Babci i Dziadka – wizyta w Domu Pomocy Społecznej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Dzień Babci i Dziadka – wizyta w Domu Pomocy Społecznej

IMAG070521 i 22 stycznia to dwa dni dedykowane naszym babciom i dziadkom. W tych dniach wnukowie składają życzenia swoim najbliższym, obdarowują podarunkami. Co roku o tej porze w ramach akcji Tomaszowskiego Klubu „Żonkil“ odwiedzamy zaprzyjaźnionych Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Są to osoby dla nas szczególnie bliskie. Przejmujemy od nich spokój i ciepło. Każda wizyta dostarcza wszystkim wiele radości i wzruszeń.

Podczas tegorocznego spotkania naszą placówkę reprezentowały wychowanki: W. Lerka, E. Gałązka, M. Biedrzycka oraz wychowaczynie: p. E. Klimek i p. A. Bernaciak. Młodzież złożyła życzenia oraz przekazała własnoręcznie wykonane upominki.
W podziękowaniu za pamięć i dobre serce, oprócz gromkich braw, każdy wnuczek obdarowany został słodkim cukierkiem i serdecznym uśmiechem.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.

logo