Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
VII TURNIEJ GRY W WARCABY

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

VII TURNIEJ GRY W WARCABY

IMG 4053W dniu 14.01.2019r. w naszej Bursie odbył się VII turniej gry w warcaby.
Jest to trudna dyscyplina, która wymaga bardzo dużego wysiłku umysłowego. Mało osób interesuje się tym sportem, ale znalazło się wśród społeczności Bursy kilku wychowanków, którzy spróbowali swoich umiejętności : Klaudia Stańczyk, Emilia Zawada, Kacper Kośka, Andrzej Kośka, Dawid Twardowski, Marcin Kacprzak, Krzysztof Dziedzic.

Przed przystąpieniem do gry zawodnicy zostali zapoznani z regułami konkursu. Przeprowadzono również losowanie, które miało na celu wyłonienie par walczących ze sobą. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:
I miejsce Marcin Kacprzak
II miejsce Klaudia Stańczyk
III miejsce Krzysztof Dziedzic
Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i słodkie upominki.
Organizatorkami Turnieju były wychowawczynie : p. A. Bernaciak, p. E. Klimek.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

 

logo