Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

aW niedzielę 13 stycznia 2019 roku wychowankowie Bursy oraz słuchacze Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Finał XXVII WOŚP przeprowadzono w Hali Sportowej ZSP nr 1 ,,Mechanik”.
Jak co roku przygotowano moc niespodzianek. Zgromadzeni mogli wziąć udział  w koncertach, pokazach, konkursach i licytacjach.

Na stoisku ZSIPOWŁ była możliwość skorzystania z zabiegów pielęgnacyjno – upiększających tj. parafina na ręce, masaż dłoni, makijaż, malowanie paznokci, pomiar ciśnienia wykonywanych przez słuchaczy ZSiPOWŁ.
Wśród wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze do puszek na ulicach Tomaszowa Mazowieckiego znaleźli się: Wiktoria Lerka, Kamila Karwat, Marta Wieczorek, Emilia Januszek, Magdalena Serafin, Paulina Kosińska. Wspólnie udało się zebrać do puszek 1031,52 zł.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym wolontariuszom i darczyńcom.
Graliśmy, gramy i grać będziemy z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej!

 

logo