Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Wigilia w Bursie

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wigilia w Bursie

IMG 396819 grudnia w naszej Bursie odbyła się uroczysta wieczerza wigilijna. W świąteczny nastrój wszystkich zebranych wprowadził ciekawy program artystyczny, przygotowany przez młodzież w którym nie zabrakło kolęd, piosenek i pięknej poezji. Zgodnie z tradycją nie zabrakło serdecznych świątecznych życzeń. Pani Dyrektor złożyła wszystkim ciepłe życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W podniosłej atmosferze uczestnicy Wigilii podzielili się opłatkiem. Następnie wszyscy wspólnie zasiedliśmy, do stołu z tradycyjnymi potrawami świątecznymi. Tego magicznego wieczoru panowała radosna atmosfera, wzajemnej życzliwości i świątecznej magii.

logo