Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ZAJĘCIA KULINARNE –PIECZENIE PIERNIKÓW

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ZAJĘCIA KULINARNE –PIECZENIE PIERNIKÓW

IMAG0670Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków, ubierania choinki i innych przedświątecznych przygotowań. Młodzież wraz z wychowawczynią p. A. Bernaciak postanowili trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do naszej Bursy. W dniu 11 grudnia miało miejsce wielkie pieczenie pierników a następnie 17 grudnia odbyło się ich dekorowanie. Pomysłów na najpiękniej udekorowany piernik były tysiące - efekty owej pracy mogli zobaczyć i posmakować.

Pięknie ozdobione pierniki przystroją stoły na Wigilii w Bursie i zapewne będą wyśmienicie smakować.
Zajęcia miały na celu zintegrowanie wychowanków, a także stworzenie atmosfery jaka towarzyszy przed świętami w domach naszych wychowanków.

logo