Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Wyjście do kina

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wyjście do kina

kino122018Dnia 11 grudnia grupa wychowanków pod opieką wychowawczyń: A. Bernaciak, E. Klimek oraz K. Sobolewskiej wybrała się do tomaszowskiego kina „Helios” na film Michała Kwiecińskiego pt. „Miłość jest wszystkim”. W rolach głównych wystąpili m.in. Olaf Lubaszenko, Mateusz Damięcki, Agnieszka Grochowska czy Maciej Musiał. Akcja filmu dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Pojawienie się Świętego Mikołaja powoduje nieoczekiwany ciąg zdarzeń w losach bohaterów.
Romantyczna komedia okazała się trafnym wyborem. Wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Było miło, sympatycznie i kulturalnie.

logo