Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
KONKURS PLASTYCZNY "11 Listopada – Święto Niepodległości"

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KONKURS PLASTYCZNY "11 Listopada – Święto Niepodległości"

 Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "11 listopada – Święto Niepodległości". Dziękujemy Wychowankom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie upamiętniającym 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Nieodległości. Wszystkie prace konkursowe były bardzo ciekawe i oryginalne. Wyłonienie zwycięzców było dla Jury trudnym zadaniem. Po burzliwych naradach Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić następujące osoby:

I miejsce- Emilia Zawada

IMAG0661

 

II miejsce - Dawid Twardowski

2

 

III miejsce – Jagoda Wojtaszczyk

3

 

Organizatorkami konkursu były: p. E. Klimek i p.A. Bernaciak.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

logo