Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
AKCJA ,,ZBIERAJ PALUSZKA DLA SZCZENIAKA”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

AKCJA ,,ZBIERAJ PALUSZKA DLA SZCZENIAKA”

IMAG0514001Jak co roku nie zapominamy o naszych czworonożnych przyjaciołach. W miesiącu październiku zorganizowana została akcja charytatywna ,,Przekaż pluszaka dla szczeniaka”. W zbiórkę zaangażowała się społeczność szkolna a także młodzież z Bursy. Dary zostaną przekazane szczeniakom, które przebywają w domach tymczasowych pod opieką Tomaszowskiego Towarzystwa Przyjaciół i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Koordynatorami akcji były: A.Bernaciak,E.Klimek,D.Wojciechowska-Jajek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję pomocy.

logo