Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Dzień Edukacji Narodowej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Dzień Edukacji Narodowej

1Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego.
15 października 2018 roku świętowaliśmy ten dzień w szczególny sposób, upamiętniając rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Na uroczystość w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, oraz przedstawiciele słuchaczy i wychowanków.
Pani dyrektor Iwona Gawron złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom, podziękowała za trud włożony każdego dnia w wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła nagrody dyrektora.
Młodzież działająca w Samorządzie Słuchaczy oraz Młodzieżowej Radzie Bursy, na rę

ce pani dyrektor złożyła serdeczne wyrazy podziękowania całej kadrze pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi, a także wyraziła słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.
Program artystyczny w wykonaniu młodzieży jak również wręczone kwiaty były miłym akcentem tej uroczystości.

logo