Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

DZIEŃ KOBIET W BURSIE

bukiecikSzczęścia, uśmiech, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych dni w życiu……….
Tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni w dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet. Wszystkie panie pracujące w ZSiPOWŁ oraz dziewczęta z Bursy zostały obdarowane kwiatami oraz słodkościami wykonanymi własnoręcznie przez Dawida Lange. Życzliwa i serdeczna atmosfera udzieliła się wszystkim podczas występu Krzysztofa Dziedzica, który specjalnie dla pań zagrał na akordeonie a Dominik Chudy przypomniał jak kiedyś w Polsce obchodzono święto Kobiet.

Jeszcze raz w imieniu wszystkich chłopców pragniemy złożyć najskrytsze życzenia:
By się spełniły Wasze życzenia,
By się ziściły Wasze najskrytsze marzenia,
By uśmiech często gościł na Waszych twarzach,
Byście zdobyły w życiu szczyty swoich marzeń.
Wszystko co chcecie
By się zdarzyło
Wszystko czego pragniecie
By Waszym było.

logo