Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zajęcia plastyczne w Bursie

IMG 2346Młodzież pragnąca rozwijać swoje zaintersowania manualne ma możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych organizowanych w Bursie prowadzonych przez p. E. Klimek. W semestrze I powstały m.in.: podkładki pod kubek zdobione techniką decoupage, serduszka i kwiatuszki na patyku, a także medaliony walentynkowe z masy solnej. Młodzież pod opieką wychowawczyni wykonała również oryginalne stroiki bożonarodzeniowe oraz bombki. Wykonanie ozdób świątecznych było dość czasochłonne i wymagało wiele cierpliwości, ale efekt był zdumiewający.

Twórczość plastyczna to doskonała zabawa i okazja do wyrażenia emocji. Pozwala przeżyć satysfakcję z własnych dokonań, wzmacnia w wiarę w siebie i swoje możliwości. Jest doskonałą formą relaksu.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentującej prace wykonane przez naszą zdolną młodzież.

logo