Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

AKCJA CHARYTATYWNA ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM”

IMG 288622 stycznia br. wychowankowie Naszej Bursy w składzie: Kamila Karwat, Patrycja Żak, Magdalena Kalinowska, Dawid Lange odwiedzili dzieci i młodzież ze świetlicy środowiskowej ,,Krasnoludek” aby przekazać paczkę słodkości. Zbiórka, organizowana jest co roku na terenie Bursy pod hasłem ,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”
Spotkanie zawsze dostarcza dużo radości i uśmiechu na twarzach wszystkich zebranych.  Kierownik świetlicy p. M. Zientara w imieniu podopiecznych skierowała słowa podziękowania do młodzieży za pamięć i wielkie serca. Koordynatorem akcji była p .A. Bernaciak.
WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY !!!

logo