Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

IMAG018922 stycznia 2018r. wychowanki naszej Bursy w składzie: Joanna Goska, Kamila Karwat, Wiktoria Lerka, Izabela Włodarczyk wraz z wychowawczynią p. A. Bernaciak wybrały się z wizytą do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, by wspólnie z dziećmi i młodzieżą z Tomaszowskiego Klubu ,,Żonkil” uczcić Święto Babci i Dziadka. Wizyta ta przyniosła moc wzruszeń wszystkim zebranym. Nie zabrakło życzeń oraz własnoręcznie wykonanych laurek, upominków i słodkich wypieków. Sekcja kulturalno-oświatowa pod kierunkiem p. E. Klimek przygotowała dla seniorów upominki w postaci kolorowych kwiatów wykonanych z masy solnej. Był to dla wszystkich niezapomniany Dzień Babci i Dziadka.

logo