Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wyjście na kręgielnię

IMG 2820Dnia 17 stycznia br. wychowankowie Bursy pod opieką p. E. Klimek oraz p.A Bernaciak wybrali się na kręgielnię do LV Bowling w Tomaszowie Mazowieckim. Celem wycieczki było propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz integracja wychowanków.

Młodzież miała do dyspozycji kilka torów dzięki czemu mogła zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Niektórzy z wychowanków mogą pochwalić się imponującymi wynikami. Przy dobrej zabawie i dużej dawce śmiechu czas szybko upłynął. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Bursy.
Z pewnością nie jest to nasze ostatnie wspólne wyjście w tym roku szkolnym.

 

logo