Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

AKCJA GÓRA GROSZA ZAKOŃCZONA

IMG 2869   Osiemnasta edycja Góry Grosza, akcji zbierania monet, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, dobiegła końca. Akcja była lekcją empatii i dobroczynności.
Celem akcji ,,Góra Grosza” jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domów bądź tworzenia takich miejsc, które będą zbliżone do domu rodzinnego, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Młodzież Bursy oraz słuchacze Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego, a także nauczyciele i pracownicy po raz kolejny zaangażowali się w akcję Góra Grosza organizowaną w całej Polsce w dniach od 28 listopada 2017r. do 2 stycznia 2018 roku. W tym roku zebraliśmy 53,27zł. Zebrane monety zostały przesłane do Towarzystwa Nasz Dom- organizatora akcji. Koordynatorem akcji była p. Agnieszka Bernaciak, Dominika Wojciechowska–Jajek.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji bardzo dziękujemy.

 

logo