Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Turniej gry w warcaby

IMG 266311 stycznia 2018 roku już po raz szósty młodzież naszej placówki wzięła udział w turnieju gry w warcaby. Organizatorkami były wychowawczynie p. A. Bernaciak, p. E. Klimek. Co roku rozgrywki cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży. Tegoroczny turniej skupił wokół plansz 16 zawodników. Szczególny nacisk położono na grę fair play, a gra w warcaby stała się okazją do integracji młodzieży . Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Wszystkim osobom biorącym udział w turnieju serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału za rok.


Oto zwycięzcy :
I miejsce –Radosław Zając
II miejsce- Krzysztof Dziedzic
III miejsce-Piotr Wojciechowski
Gratulujemy!!!

logo