Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie z Mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej

IMAG0168Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były kolejną okazją do odwiedzin mieszkańców przez dzieci i młodzież z Tomaszowskiego Klubu Żonkila. W spotkaniu z seniorami, które odbyło się 19.12. 2017r. uczestniczyły wychowanki Naszej Bursy: Kamila Karwat, Joanna Goska, Wiktoria Lerka, Izabela Włodarczyk wraz z wychowawczynią Agnieszką Bernaciak .Podczas spotkania dziewczęta obdarowały mieszkańców Domu oryginalnymi stroiki wykonanymi przez sekcję kulturalno –oświatową pod kierunkiem p. Emilii Klimek. Śpiew kolęd, życzenia, przekazanie stroików, kartek świątecznych a także symbolicznych prezencików w postaci pysznych pierników i ciastek– to pełne ciepła i serdeczności chwile, które na długo pozostaną w pamięci mieszkańców.

logo