Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Świąteczny konkurs rozstrzygnięty

IMG 2629Grudzień to wyjątkowy czas przepełniony świąteczną atmosferą. Ten nastrój udzielił się mieszkańcom naszej Bursy, którzy przystąpili do udziału w ogłoszonym konkursie na świąteczną dekorację pokojów. Choinki, stroiki, łańcuchy, światełka, świeczki i inne ozdoby własnej „produkcji” tym właśnie mieszkańcy przystrajali swoje pokoje, by wprowadzić odrobinę blasku i piękna w ten przedświąteczny okres. Każdy mógł stworzyć wokół siebie tę niepowtarzalną atmosferę. Młodzież wykazała się niezwykłą kreatywnością i dużymi zdolnościami plastycznymi przy przystrajaniu pokoi na święta. W dniu 18.12.2017r nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury złożone z przedstawiciela Rady Bursy -K. Karwat, D. Szewczyka wraz z organizatorami konkursu p. A. Bernaciak i p. W. Guść oceniali poszczególne pomysły wychowanków.

Pod uwagę brano między innymi estetykę, sposób wykonania, świąteczny klimat. Po przeliczeniu punktów wyłoniono zwycięzców:
I miejsce - pokój 317
II miejsce -pokój 318
III miejsce -pokój 308,316
Wyróżnienie -pokój 314
Gratulujemy zwycięzcom!!!

logo