Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WIECZÓR WRÓŻB ANDRZEJKOWYCH

IMG 2225  30 listopada 2017 r. w Bursie ZSiPOWŁ odbył się wieczór wróżb i przepowiedni andrzejkowych. Młodzież z ochotą korzystała z wróżb przygotowanych przez wróżki: Patrycję Kośkę, Natalię Przyborek, Kingę Senyk oraz Karolinę Zielińską.
Mieszkańcy Bursy mogli poznać tajemnice dotyczącej ich przyszłości. Wróżby takie jak: magia kolorów, karta prawdę Ci powie, serce, mowa kwiatów, szpilki prawdy, tajemnicze kubeczki, kości, wywoływały silne emocje i radość na twarzach Wychowanków. Wodzirej wróżb andrzejkowych Dominik Szewczyk zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy. Andrzejkowy nastrój wzbogaciła mroczna dekoracja, płonące świece oraz muzyka. Wieczór upłyną w przyjemnej, pełnej dobrej zabawy atmosferze.

logo