Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wizyta Świętego Mikołaja w Bursie

IMG 24136 grudnia jak co roku odwiedził naszą Bursę Święty Mikołaj. Dotarł on do nas z workiem pełnym słodkości i tak jak nakazuje tradycja... pękiem rózg. Mikołajowi towarzyszyła urocza Śnieżynka. Zanim jednak każdy otrzymał upominek wysłuchaliśmy historii o Świętym Mikołaju. Na koniec czekała młodzież jeszcze jedna miła niespodzianka. Spośród wszystkich mieszkańców Bursy Mikołaj wylosował dwie osoby, które otrzymały w prezencie bilet do kina na wybrany przez siebie seans filmowy. Wśród szcześliwców znalazły się : Ania Majcher i Emilka Januszek. Gratulujemy.


Wieczór upłynął w miłej atmosferze. Wszystkim towarzyszył świąteczny nastrój i dobry humor. Zadowolony z wizyty Mikołaj obiecał , że przyjedzie do nas za rok. Czekamy z niecierpliwością...
Nad przebiegiem imprezy czuwały p. E. Klimek i p. W. Guść.

logo