Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT Z TOMASZOWSKIEGO SCHRONISKA ZAKOŃCZONA

IMG 2033   Po raz kolejny wychowankowie Bursy zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć Schronisko dla Zwierząt w Tomaszowie Maz.
Celem tego przedsięwzięcia było uwrażliwienie młodzieży na niedolę bezdomnych czworonogów oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt. Akcja spotkała się z ogromnym odzewem. Okazało się, że młodzieży nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt. Zbiórka trwała od 01 października do 31 października 2017r.
Dary przekazano do schroniska 13 listopada 2017r. Koordynatorem akcji była p. Agnieszka Bernaciak.


Bardzo dziękujemy wszystkim wychowankom, którzy przyłączyli się do zbiórki!!!

logo