Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zajęcia kulinarne

IMAG010613 listopada odbyły się zajęcia kulinarne podczas, których wychowankowie pod kierunkiem opiekuna sekcji kulinarnej p. Agnieszki Bernaciak mieli okazję przygotowywać naleśniki na słodko. Zajęcia kulinarne cieszą się sporą popularnością, bo przecież każdy z nas lubi sobie coś dobrego przekąsić…
Wspólne gotowanie to nie tylko sposób spędzenia wolnego czasu w gronie koleżanek i kolegów, ale również okazja do wzajemnego poznania się i rozwijania zainteresowań kulinarnych. Po wspólnym gotowaniu nastąpił czas na degustację przygotowanej słodkości. Przepis okazał się prosty, a efekt kulinarny przyniósł radość podniebieniu. Naleśniki smakowały wybornie!!!

logo