Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wyjście na Kręgielnie

KRGIELANIA

22.03.11r. społeczność bursy udała się na kręgielnię. Taka forma rozrywki, zabawy ale i sportu jaką niewątpliwie  są kręgle, przypadła wszystkim do gustu. Była to godzina świetnej zabawy. Jak to zwykle bywa w sporcie nie zabrakło również odrobiny rywalizacji. Na sali nieustannie pobrzmiewały okrzyki radości, uczestników gry jak i kibicujących nie opuszczał dobry humor.  Wyjście na kręgielnię  pozwoliło oderwać się od codziennych obowiązków, zmartwień, przyjemnie spędzić czas w miłym towarzystwie.

 

 

 

 

 

logo