Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

DZIEŃ KOBIET W BURSIE.

Dziś jest dzień piękny, wspaniały,
Taki dzień raz się w roku zdarza,
Gdy 8 marca z gwarem wiosny
Wytryśnie z kartek kalendarza!"

 

Dzień Kobiet to święto obchodzone corocznie 8 marca jako wyraz szacunku wobec kobiet.

W związku z tym męska grupa artystyczna pod  kierunkiem wychowawczyni Agnieszki Bernaciak przygotowała miłą niespodziankę. Chłopcy stanęli na wysokości zadania. Krótkie przemówienia rozbawiły  niemal do łez a gwoździem wieczoru był powalający „teleexpress bursy” w, którym nie zabrakło uwielbienia wobec wszystkich kobiet . Wszystkie Panie i dziewczyny zostały obdarowane symbolicznym tulipankiem.W imieniu wszystkich kobiet pragniemy serdecznie podziękować za trud włożony w przygotowanie tego niezapomnianego dnia
Wasze koleżanki.  :)

logo