Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE

Rysunek1
W ramach profilaktyki uzależnień w dniu 06.12.2010 r. o godz. 17.30 młodzież Bursy uczestniczyła w spotkaniu na temat’’ Dopalacze i inne środki odurzające. Spotkanie poprowadziła p. Anetta Markiewicz – przedstawiciel Stowarzyszenia ARKA NOEGO z Tomaszowa Mazowieckiego.
Młodzież podczas zajęć zapoznała się z rodzajami dopalaczy i skutkami zdrowotnymi jakie powstają na skutek ich zażywania. Uczniowie obejrzeli również film nt. dopalaczy, po którym odbyła się dyskusja, podczas której młodzież mogła wyrazić swoje poglądy i opinie nt. narkotyków - dopalaczy.

logo