Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE- WOLONTARIAT WART POZNANIA

NIECH TWOJE ŻYCIE ZAOWOCUJE
ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM.

    Dnia 12 października 2010r.mielismy okazję gościć wolontariusza z tomaszowskiego oddziału PCK. Dzieląc się z nami własnym doświadczeniem na temat pomocy niesionej samotnym, chorym oraz ubogim, zachęcał wszystkich mieszkańców naszej bursy do odpowiedzialnego przedsięwzięcia jakim jest poświęcenie czasu i uwagi potrzebującym wsparcia oraz przyłączenia się do grona wolontariuszy.

Na zakończenie spotkania wręczyliśmy dyplom z podziękowaniami za przybliżenie idei wolontariatu.

logo