Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WIECZOREK KULINARNY

    Dnia 22.11.2010r w Naszej Bursie odbył się kameralny wieczorek kulinarny. Uzdolnione dziewczęta pod kierunkiem wychowawczyni p. Agnieszki Bernaciak przyrządziły pyszne ciasta, które wszyscy mogli skosztować. Swoje umiejętności dziewczęta wykazały również przy dekoracji stołów. Dodatkiem do słodkich łakoci była kawa i herbata-do wyboru wedle uznania. Wypieki były bardzo pyszne, a my się świetnie bawiliśmy, bo przecież taki wieczorek to okazja nie tylko do zaspokojenia głodu, ale także do oderwania się od rutynowych popołudniowych zajęć i spędzenia mile czasu wśród licznego grona koleżanek i kolegów.

logo